Реєстрація     Ввійти

Свіжі новини

Опитування

Реклама

Головна » Батькам » Здоров'я дітей » Сніданок для школяра: як виростити здорову дитину
 09.05.2012

Сніданок для школяра: як виростити здорову дитину

Сніданок для школяра: як виростити здорову дитинуДієтологи вважають, що відмінника можна виростити - варто тільки правильно сформувати «меню для розуму».
А як відомо, два найбільш корисних речовини для стимуляції розумової діяльності - це глюкоза і йод. Але їх потрібно підбирати в складі правильних, корисних продуктів і страв.
Загальновідомо, що шоколад активізує роботу мозку. Тому багато мам помилково дають дітям десерти та солодощі з чашкою чаю, вважаючи, що це і буде легкий, але корисний для школяра сніданок. Але дієтологи б’ють тривогу: серед дітей останнім часом почастішали випадки розвитку цукрового діабету.
Тому глюкозу дитина повинна отримувати з корисними продуктами харчування - овочами та фруктами. По-перше, в чай рекомендується додавати дитині не цукор, а фруктозу або ж мед. По-друге, сніданок можна почати з корисного омлету і овочевого салату, а в школу дати з собою фрукти.

Безпечними для малюка цукровмісних продуктів є: виноград, яблука, груша, смородина, диня, абрикоси і курага, картопля. Найкраще поєднати ці інгредієнти з молокопродуктами і приготувати дитині, наприклад, сирники з фруктовою начинкою, фруктовий салат, налисники з фруктами, оладки з медом.

Йод - ще один важливий компонент в раціоні потенційних відмінників. Але лікарі попереджають, що дитячий організм повинен отримувати йод виключно з продуктів харчування. Ні в якому разі не давайте дитині йодовані комплекси у вигляді таблеток або крапель. Зростаючому організму потрібно навчитися самостійно отримувати йод, а препарати будуть йому тільки на шкоду.
Найпростіший джерело йоду - це йодована сіль. Візьміть за правило купувати тільки її. Також корисним сніданком буде багата на йод риба. Рибне філе разом з легким гарніром або кашкою потрібно давати дитині не менше трьох разів на тиждень. Крім сніданків, йодовмісні продукти треба давати дитині якомога частіше.
Рибу вибирайте різних видів і готуйте якомога більше різноманітних рибних блюд - уха, тушкована риба, філе, рибні котлети. Ні в якому разі не зараховуєте рибні консерви до списку корисних продуктів - дитині вони не рекомендуються.
Іноді можна додавати в невеликій кількості в дитячий раціон морепродукти, які також містять йод. Але стежте, як дитина переносить таку їжу, тому як морепродукти часто стають причиною розладів і харчової алергії у дітей.
Розділ: Батькам » Здоров'я дітей         Переглядів: 1414         Коментарів: 0        
Схожі матеріали
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.